Kategorie

Služby

Informace

Hledat v blogu


Rádi bychom Vám nabídli naši novou poradenskou a průvodcovskou službu.

Vaším průvodcem bude David Chlumský, náš velmi známý muškař.

O Davidovi Chlumském

David je členem uznávaného českého muškařského týmu. Ve věku čtrnácti let začal lovit muškařením a od té doby zůstal této zálibě věrný.

David lovil v mnoha zemích a získal řadu úspěchů. Na národní úrovni patří mezi jeho největší úspěchy 3 samostatné národní tituly a 2 zlaté medaile z 1. ligy, nejvyšší soutěž v České republice. Na mezinárodní úrovni se David může pochlubit zlatou medailí a dalšími medailemi z mistrovství světa a Evropy.

David byl již několik let profesionálním průvodcem a mnoho spokojených klientů z celého světa těží z jeho odborných znalostí.

Nabídka průvodcovských služeb

Naše služby jsou přizpůsobeny individuálním potřebám každého klienta a zahrnují vedení jednotlivců nebo skupin. Rybaření by se mohlo zaměřit na jakoukoliv techniku, například nymfu, suchou a mokrou mušku, strímr. 

Rovněž je možné řešit vázání mušek formou kurzů.

Klienti se mohou rozhodnout, které druhy ryb by chtěly zacílit  a dohodnou si vhodná místa, jak  v České republice, například řeky  Vltava a Otava. Je však možné cestovat i dál, v podstatě po celé Evropě.

Pokud si to přejete a chcete, David by mohl cestovat k vám a ukázat vám své dovednosti ve vaší místní řece nebo rybářském klubu. Tato návštěva by mohla zahrnovat vázání mušek, ukázky výrobků, materiálů a jejich využití v praxi, sestavení udice pro jednotlivé techniky a praktické ukázky rybolovu.

V případě potřeby je možné zajistit a zapůjčit rybářské vybavení.

Ceny služeb jsou kalkulovány dle požadavků jednotlivých klientů.

Kontakt: d.chlumsky@seznam.cz


Created by kapsia.com