Kategorie

Služby

Informace

Novinky

Hledat v blogu


Výrobky Hends Products určené pro vázání umělých mušek se poprvé objevily na českém trhu v roce 1999 a ihned si tato značka našla své místo na trhu. V letošním roce jsme tedy oslavili 15 let existence.

Zahájení výroby předcházelo mnoho měsíců příprav - vytváření sortimentu výrobků, jejich vývoj, zajišťování výroby, design obalů a mnoho dalších činností nezbytných pro úspěšný vstup na trh. V současnosti jsou výrobky distribuovány do celého muškařského světa, kde si i přes obrovskou konkurenci ihned našly své místo.

Firma se téměř výhradně zabývá výrobou vlastních produktů, které buď sama vyvinula nebo inovovala. Nosným programem jsou materiály pro vázání umělých mušek a rovněž muškařské doplňky jako jsou návazce, podkladové šňůry, rychlospojky a také vlastní výroba umělých mušek.

V posledních letech jsme hodně energie věnovali vývoji a výrobě muškařských háčků a prutů. Tyto již nevyrábíme sami, ale vyrábí je pro nás renomované firmy, které mají s těmito produkty obrovské zkušenosti. My u těchto výrobků předkládáme naše koncepty pro požadovaný výrobek. Firma vyrobí několik vzorků, které pak společně s našimi zkušenými muškaři testujeme.

Známé jsou také výrobky pro další rybolovné způsoby, jako je především přívlač, kde k nejvýznamnějším patří speciální ocelová lanka pro lov dravců a háčky pro umělé nástrahy

Za posledních 15 let naši existence jsme se také pokusili shrnout společné zkušenosti s bývalým kolegou Jardou Karafiátem a uvedli jsme na trh dvě, dle mého názoru úspěšné knihy pro muškaře: Muškaření a vázání mušek I a II. Druhý díl byl již vydán ve třech jazycích a součástí knihy je také DVD s ukázkami vázání mušek a různých muškařských technik.

Všechny výrobky můžete zhlédnout a objednat si na těchto stránkách nebo také při návštěvě naší vzorkové prodejny v Zubří.


Created by kapsia.com