Kategorie

Služby

  Informace

  Novinky

  Hledat v blogu


  Hends Products je českou firmou sídlící v podhůří Beskyd, od roku 1999 se věnujeme vývoji a výrobě produktů, které jsou určené hlavně pro vázání umělých mušek. Naše poslání není jen dodávat výrobky, ale skutečně porozumět potřebám rybářů, protože jsme sami vášniví rybáři a milovníci přírody. V našem týmu najdete lidi, kteří mají stejnou vášeň jako my, a to se také odráží v každém našem produktu, který vytváříme.

  Spolupracujeme s těmi nejlepšími rybáři a závodníky při vývoji nových produktů, abychom zajistili, že naše nabídka je vždy inovativní a odpovídá nejnovějším trendům a požadavkům rybářské komunity. Každý výrobek prochází důkladnými testy a hodnoceními, abychom mohli zaručit jeho kvalitu a účinnost.

  Naše muškařské materiály a produkty nejsou omezeny jen na český trh. Díky naší dlouholeté práci jsou distribuovány do mnoha zemí po celém světě, kde si získaly širokou oblibu mezi muškaři a vazači mušek. Snažíme se však oslovit i další rybáře různých stylů a disciplín, včetně těch, kteří se věnují přívlači nebo loví kapry. Nabízíme komplexní sortiment doplňků pro muškaření, jako jsou pruty, navijáky, muškařské šnůry, podkladové šňůry, návazce, rychlospojky a mnoho dalšího.

  Každý rybář si může být jist, že naše produkty jsou navrženy a vyrobeny s láskou k rybolovu a respektem k přírodě.

  Věříme v přímý kontakt s našimi zákazníky, a proto si můžete všechny naše výrobky prohlédnout a objednat přímo na našich webových stránkách. Pokud máte chuť na osobní setkání, srdečně vás zveme do naší vzorkové prodejny v Zubří, kde se můžete nejen podívat na naše produkty, ale i vše osobně probrat a sdílet nám své zkušenosti. Jsme tady pro vás, abychom vám pomohli dosáhnout ještě lepších úspěchů!


  Created by kapsia.com